Naslovnica

Dodatne preporuke i upute Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo za vrtiće i škole

Dodatne preporuke i upute Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo za vrtiće i škole

Objavljeno: 22. svibnja 2020.

Hrvatski zavod za javno zdravstvo objavio je 22. 5. 2020. dodatne preporuke za vrtiće i škole (potaknuti upitima roditelja, škola i medija) te dodatne savjete za roditelje. S obzirom na trenutno povoljnu epidemiološku situaciju sva djeca se mogu vratiti u vrtiće i škole (1.-4. razred OŠ). To se odnosi i na djecu s teškoćama i djecu sa zdravstvenim smetnjama koja bi dolazila u vrtić i školu da nema epidemije.

Pozivamo vas da pratite sve aktualne preporuke Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo: Koronavirus – najnovije preporuke.

 

 


Podijelite članak:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin