Novosti

Dostava opreme školama

Objavljeno: 15. studenoga 2019.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja u sklopu projekta Podrška provedbi Cjelovite kurikularne reforme Škola za život – faza II (CKR II) sufinanciranog u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020. Europskog socijalnog fonda za škole je radi unapređenja nastave nabavilo sljedeću opremu:

  • tablete za učeničku upotrebu – za učenike prvih, petih i sedmih razreda osnovnih škola,
  • ormarić za punjenje tableta – za osnovne škole,
  • prijenosno računalo za stručnog suradnika – za sve škole,
  • projektore – za sve škole.

Informatička oprema nabavljena je objedinjenom nabavom temeljem procjene broja učenika po školi na razini cijele Hrvatske te temeljem upitnika kojeg su škole popunjavale u 2018. godini. Na školama je da dogovore interno korištenje i raspodjelu opreme. Točan broj komada navedene opreme možete pročitati u tablici (poveznica na tablicu).

Na raspolaganju smo vam za sva dodatna pitanja na adresi [email protected]


Podijelite članak:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin