Novosti

Edukativni skup za ravnatelje 72 škole koje su odabrane za eksperimentalno provođenje kurikularne reforme „Škola za život”

Objavljeno: 17. travnja 2018.

U utorak, 17. travnja u 10 sati, u Multimedijalnoj dvorani Ministarstva znanosti i obrazovanja (Donje Svetice 38, Zagreb) održat će se veliki edukativni skup za ravnatelje 72 škole koje su odabrane za eksperimentalno provođenje kurikularne reforme „Škola za život”.

Skup će otvoriti ministrica znanosti i obrazovanja prof. dr. sc. Blaženka Divjak, a edukativni dio vodit će pomoćnica ministrice Lidija Kralj.

NAPOMENA: Snimatelji, novinari i fotoreporteri moći će pratiti govor ministrice Divjak, nakon kojeg će u predvorju Ministarstva dati izjave ravnatelj OŠ dr. Jure Turića Ivica Radošević i ministrica Blaženka Divjak.

Osnovne škole Srednje škole
Podijelite članak:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin