Virtualne učionice

Etika – virtualna učionica 2018./19

Etika – virtualna učionica 2018./19

Objavljeno: 24. srpnja 2019.

Ova virtualna učionica okuplja nastavnike etike da bi se zajednički pripremili za uvođenje kurikuluma predmeta Etika. Priprema će trajati do početka školske godine 2019./20., a bude li potrebno – i dulje. 

Edukaciju započinjemo u posebno pripremljenim virtualnim okružjima za učenje, suradnju i komunikaciju koja će ujedno služiti za pružanje podrške tijekom cjelokupne pripreme i provedbe.

Proces pripreme osmišljen je tako da omogućuje, korak po korak, uvođenje svih sudionika u online okružje, koncepte i promjene koje donosi obrazovna reforma, tako da će svi imati dovoljno vremena za otkrivanje i učinkovitu uporabu svih aspekata priprema i podrške. Online okružje odabrano je da bi svi sudionici imali na raspolaganju relevantne i aktualne informacije o pripremi i provedbi novog kurikuluma. 

Tijekom lipnja i srpnja održano je 5 skupova uživo na kojima je bilo 124 sudionika.

Izvjesce virtualna ucionica etika i-frontalno from Skolazazivot

 

Izvjesce virtualna ucionica szz-etika-eksperimentalna from Skolazazivot
Etika virtualne učionice
Podijelite članak:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin