Novosti

Ministrica Divjak u savjetničkom posjetu III. zagrebačkoj gimnaziji 

Ministrica Divjak u savjetničkom posjetu III. zagrebačkoj gimnaziji 

Objavljeno: 06. srpnja 2018.

U sklopu priprema za eksperimentalnu fazu „Škola za život“, koja najesen kreće u 74 škole diljem Hrvatske, ministrica znanosti i obrazovanja posjetila je III. gimnaziju Zagreb. U pratnji ministrice bila je i pomoćnica Lidija Kralj i gospodin Tomislav Stojak, član Odbora za obrazovanje i sport Gradske skupštine Grada Zagreba.

Ministrica je nazočila sastanku učitelja s mentorima u sklopu najveće edukacije te je izvijestila o tijeku priprema za Školu za život. Potvrdila je da pripreme za uvođenje eksperimentalnog programa kurikularne reforme idu prema planu. Tijekom susreta održana je radionica o promišljanju i razvoju profesionalnih kompetencija, a učitelji su imali priliku s mentorima komentirati dosadašnji tijek priprema te dati svoj osvrt.

Ekspertna radna skupina Srednje škole
Podijelite članak:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin