Novosti

Najava Eksperimentalnih nastavnih materijala koje nakladnici planiraju dostaviti na Javni poziv za dostavu eksperimentalnih udžbenika i eksperimentalnih nastavnih sredstava za provedbu eksperimentalnoga programa „Škola za život“

Objavljeno: 18. travnja 2018.

Sukladno Javnom pozivu za dostavu eksperimentalnih udžbenika i eksperimentalnih nastavnih sredstava za provedbu eksperimentalnoga programa „Škola za život“ zainteresirani nakladnici na e-mail [email protected] trebali su najaviti za koje predmete, razrede i vrstu škole planiraju dostaviti Eksperimentalne nastavne materijale.

Sve najavljene Eksperimentalne nastavne materijale koji će pristizati u svibnju, zaključno s 30. svibnja 2018., stručna povjerenstva će procijeniti po redosljedu pristizanja. Rok za slanje Povijesti te Kemije, Fizike i Biologije za 7. razred ostaje 1. srpnja 2018.

Popis najavljenih eksperimentalnih udžbenika i eksperimentalnih nastavnih sredstava za provedbu eksperimentalnoga programa „Škola za život“ (objavljeno 18. travnja 2018.)

Osnovne škole Srednje škole
Podijelite članak:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin