Novosti

Objavljena dopuna Javnog poziva za dostavu eksperimentalnih udžbenika i eksperimentalnih nastavnih sredstava za provedbu eksperimentalnoga programa „Škola za život“

Objavljeno: 30. ožujka 2018.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja objavljuje dopunu Javnog poziva za dostavu eksperimentalnih udžbenika i eksperimentalnih nastavnih sredstava za provedbu eksperimentalnoga programa „Škola za život“ od 5. ožujka 2018.

Nadopuna:
Zainteresirani nakladnici zahtjev s popisom i uputama o dostupnosti Eksperimentalnih nastavnih materijala podnose Ministarstvu isključivo elektroničkim putem na: [email protected], najkasnije do 1. svibnja 2018.

Rok za podnošenje zahtjeva za eksperimentalne nastavne materijale Kemije, Fizike i Biologije za 7. razred osnovne škole, kao i za Povijesti za 5. razred osnovne i 1. razred srednje škole, produžuje se do 1. srpnja 2018.

Stručna povjerenstva će mišljenje o usklađenosti, sukladno uvjetima određenim ovim javnim pozivom, donijeti najkasnije do 1. kolovoza 2018.

O mišljenju povjerenstva Ministarstvo će obavijestiti izravno nakladnika.

Javni poziv Osnovne škole Srednje škole
Podijelite članak:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin