Naslovnica

Planovi za sve razrede

Planovi za sve razrede

Objavljeno: 04. svibnja 2020.

Na mrežnim stranicama Škole za život objavljeni su planovi za nastavu svih razreda osnovne škole i gimnazija. Planovi su napravljeni prema kurikulumima i programima nastavnih predmeta te usklađeni s provedbom nastave na daljinu u školskoj godini 2019./2020.

Planovi pokrivaju period od ožujka do lipnja 2020. te su za nastavne predmete koji se emitiraju u televizijskim programima na HRT3, RTL2 i SPTV usklađeni i s emitiranjem. Sve videolekcije, odnosno snimke Škole na Trećem i popratni radni materijali su također dostupni na spomenutim mrežnim stranicama.

Planovi će se kontinuirano sadržajno nadopunjavati.

Planove možete najlakše pronaći ako otvorite stranicu s videolekcijama pa zatim stranicu odgovarajućeg razreda.

Otvorite izbornik Nastava na daljinu pa odaberete Videolekcije.

Odaberete razred koji želite pogledati.

Poveznice Plan videolekcija i Plan razreda vode vas na planove u obliku wordovih dokumenata koje možete pogledati online ili preuzeti na svoje računalo.

 


Podijelite članak:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin