Novosti

Popis nakladnika – Najava Eksperimentalnih nastavnih materijala koje nakladnici planiraju dostaviti na Javni poziv za dostavu eksperimentalnih udžbenika i eksperimentalnih nastavnih sredstava za provedbu eksperimentalnoga programa „Škola za život“

Objavljeno: 16. travnja 2018.

Sukladno Javnom pozivu za dostavu eksperimentalnih udžbenika i eksperimentalnih nastavnih sredstava za provedbu eksperimentalnoga programa „Škola za život“ zainteresirani nakladnici na e-mail [email protected] trebali su najaviti za koje predmete, razrede i vrstu škole planiraju dostaviti Eksperimentalne nastavne materijale.

Popis nakladnika koji su se javili abecednim redom:

 • Alfa
 • Alka Script
 • Element
 • Glas koncila
 • Kršćanska sadašnjost
 • Naklada Ljevak
 • Oxford University Press
 • Profil-Klett
 • Salesiana
 • Školska knjiga
 • Udžbenik.hr

Napomena: Budući da je rok bio u nedjelju, još smo danas otvoreni za najavu, pa ćemo sutra, 17. travnja objaviti popis nakladnika i predmeta za koji su iskazali interes.

Javni poziv za dostavu eksperimentalnih udžbenika i eksperimentalnih nastavnih sredstava za provedbu eksperimentalnoga programa „Škola za život“

Osnovne škole Srednje škole
Podijelite članak:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin