Virtualne učionice

Psihologija – virtualna učionica 2018./19.

Psihologija – virtualna učionica 2018./19.

Objavljeno: 24. srpnja 2019.

1.KURIKULUMI MEĐUPREDMETNIH TEMA 

Trajanje teme: do 30. 5. 2019. 

Sati edukacije: 4 sata 

Ishodi teme: Učitelj/nastavnik analizira kurikulume međupredmetnih tema i povezuje odgojno-obrazovna očekivanja međupredmetnih tema s odgojno-obrazovnim ishodima predmetnog kurikuluma. 

Aktivnosti: 

  1. Forum: Ostvarivanje odgojno-obrazovnih očekivanja međupredmetnih tema

Broj polaznika koji su uspješno završili zadatak13 

Broj polaznika koji su dobili značku: 13

 

2.KURIKULUMSKO PLANIRANJE POUČAVANJA U PREDMETU PSIHOLOGIJA 

Trajanje teme: do 12. 7. 2019. 

Sati edukacije: 16 sati 

Ishodi teme Učitelj/nastavnik planira za kurikulumsko poučavanje, prepoznaje kurikulumski krug i svrhu godišnjeg kurikulumskog planiranja, povezuje odgojno-obrazovna očekivanja međupredmetnih tema s odgojno-obrazovnim ishodima predmetnog kurikuluma, analizira prijedlog sastavnica godišnjeg izvedbenog kurikuluma, primjenjuje kurikulumsko planiranje u izradi godišnjeg izvedbenog kurikuluma. Planira etape projekta i njegovu realizaciju. 

Opis teme: Profesionalni razvoj tijekom stručnoga usavršavanja u temi Planiranje obuhvaća tri cjeline. Prva cjelina odnosi se na planiranje nastavnog procesa prema kurikulumskim načelima poučavanja. Druga cjelina posvećena je godišnjem izvedbenom kurikulumu (GIK-u) i tematskom planiranju.  U trećoj se cjelini stavlja naglasak na planiranje projekata (školskih, međuškolskih, e-TwinningErasmus+, itd.). 

Aktivnosti: 

  1. Test: Uvod u planiranje

Broj polaznika koji su uspješno riješili test: 15 

  1. Godišnji izvedbeni kurikulum

Broj polaznika koji su uspješno završili zadatak: 13 

  1. Projekti

Broj polaznika koji su uspješno završili zadatak: 13 

Broj polaznika koji su dobili značku: 13 

Zavrsno izvjesce psih sz z from Skolazazivot
Psihologija virtualne učionice
Podijelite članak:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin