Naslovnica

Savjeti za online obrazovanje – FOI ONLINE

Savjeti za online obrazovanje – FOI ONLINE

Objavljeno: 26. ožujka 2020.

Na mrežnim stranicama Fakulteta organizacije i informatike u Varaždinu FOI ONLINE možete naći korisne savjete za online obrazovanje. Od uputa za snimanje video materijala, primjera dobre prakse, kao i korisnih “tips and tricks”.

Primjer savjeta:

Kao nastavnik razvili ste svoj stil predavanja u učionici. Koristite humor? Energični ste? Naglašavate važne pojmove? Važno Vam je pratiti izraze lica svojih studenata? U online nastavi to više nije moguće i sada svoju osobnost i svoju strast morate prenijeti na drugačiji način. Učinite svoje pisanje toplijim, budite u svojim porukama kratki i neposredni. Zabilježite kratki video pozdrav i kratki uvod u svoja predavanja. Više od savršeno snimljenog videozapisa studenti će cijeniti što vide Vaše lice i čuju Vaš glas…


Podijelite članak:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin