Škola za život

Škola za život

Kolovoz 2019.

 

Poštovane/i,

s obzirom na  kompleksnost reforme obrazovanja koja od jeseni ulazi u sve škole diljem Hrvatske, Ministarstvo znanosti i obrazovanja želi vam dodatno pomoći.

U tu svrhu, prikupili smo najučestalija pitanja koje zajedno s odgovorima možete pročitati na ovim poveznicama:

 Nove informacije uvijek možete pročitati na mrežnim stranicama Ministarstva znanosti I obrazovanje https://mzo.gov.hr/ te Škole za život https://skolazazivot.hr/ , ili poslati upit na [email protected]

Želimo da znate da u ovom važnom reformskom procesu niste sami, Ministarstvo će pružati podršku školama tijekom cijele godine i biti otvoreno za svu pomoć koja Vam je potrebna.

Stvorili smo snažnu mrežu podrške i očekuju vas savjetnički posjeti tijekom čitave godine.

Ministrica Blaženka Divjak ovaj tjedan je započela novu turneju ‘Škola za život’ kojom se nastavljaju posljednje pripreme za uvođenje kurikularne reforme u sve osnovne i srednje škole u Hrvatskoj. Cilj obilaska je utvrditi gradivo o reformi te odgovoriti na preostala pitanja uoči početka nove školske godine.

Zajedno smo u ovome i zajedno konačno uvodimo prijeko potrebne promjene u sustav odgoja i obrazovanja.

S poštovanjem,

Ministarstvo znanosti i obrazovanja