Strukturna podrška strateškim reformama

Međunarodni eksperti pozitivno evaluirali Školu za život te dali nekoliko preporuka 

U sklopu The Structural Reform Support Service  projekta u suradnji Europske komisije, British Councila i Ministarstva znanosti i obrazovanjameđunarodni  eksperti  za područje obrazovanja Claire Sinnema (Novi Zeland),  Graeme Aitken (Novi Zeland), Mark Priestley (Ujedinjeno Kraljevstvo) te Aileen Ireland (Ujedinjeno Kraljevstvo) provodili su u periodu listopad 2018 – veljača 2019​ evaluaciju eksperimentalne faze kurikularne reforme Škola za život putem anketa i fokus grupa, Eksperimentalna faza se provodi u 74 škole diljem Hrvatske. 

U anketnom istraživanju je sudjelovalo 1047 učitelja i ravnatelja te 1335 roditelja. 

Ključni naglasci evaluacije: 

Preporuke eksperata: 

Pogledajte i sažetke evaluacije na engleskom i hrvatskom jeziku.

Popis međunarodnih obrazovnih eksperata i njihove biografije možete pronaći na ovoj poveznici.

 

The project is funded by the European Union via the Structural Reform Support Programme and implemented in cooperation with the European Commission’s Structural Reform Support Service