Virtualne učionice

Talijanski jezik – virtualne učionice 2018./19.

Talijanski jezik – virtualne učionice 2018./19.

Objavljeno: 22. srpnja 2019.

Pripreme za uvođenje kurikuluma nastavnoga predmeta Talijanski jezik i stručno usavršavanje učitelja i nastavnika talijanskoga jezika odvijalo se od 15. svibnja 2018. u tri virtualne učionice.  

Prva virtualna učionica Talijanski jezik u Školi za život“ okupila je učitelje i nastavnike talijanskoga jezika iz eksperimentalnih škola kako bi se pripremili za eksperimentalnu provedbu predmetnoga kurikuluma. Edukacija je bila podijeljena u dva dijela. Prvi dio edukacije trajao je od 15. svibnja 2018. do 19. kolovoza 2018. godine, a drugi je dio edukacije trajao od 20. kolovoza 2018. do 12. srpnja 2019. godine. Tijekom edukacije obrađeno je 12 tema u trajanju od 96 sati te su dodijeljene 272 značke. 

Polaznici druge virtualne učionice bili su viši savjetnici Agencije za odgoj i obrazovanje i voditelji županijskih stručnih vijeća učitelja i nastavnika talijanskoga jezika. Njihova je edukacija trajala od 20. studenoga do 18. prosinca 2018. godine. Obrađene su četiri teme u trajanju od 16 sati te je dodijeljeno 16 značaka.  

Treća je virtualne učionica okupila učitelje i nastavnike talijanskoga jezika u pripremi za uvođenje kurikuluma nastavnoga predmeta Talijanski jezik. Edukacija je trajala od 15. prosinca 2018. do 12. srpnja 2019. Obrađeno je ukupno šest tema u trajanju od 80 sati te su dodijeljene 1373 značke. 

Tijekom lipnja i srpnja održano je 9 skupova uživo na kojima je bilo 276 sudionika.

 

Tj or sz-z_voditelji_savjetnici from Skolazazivot

 

Talijan i front-ucionica from Skolazazivot

 

Sz z tj-exp_ucionica from Skolazazivot

 

Talijan i front-analiza upitnika zadovoljstva from Skolazazivot
Talijanski jezik virtualne učionice
Podijelite članak:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin