Virtualne učionice

Tehnička kultura – virtualne učionice 2018./19.

Tehnička kultura – virtualne učionice 2018./19.

Objavljeno: 22. srpnja 2019.

Edukacija učitelja tehničke kulture za eksperimentalnu i frontalnu provedbu kurikuluma tehničke kulture u 5. razredu u sustavu je Loomen u tri virtualne učionice. 

U virtualnu učionicu Škola za život-Tehnička kultura ŠzŽ-Tk uključilo se 45 učitelja tehničke kulture iz eksperimentalnih škola. Sudjelovali su u aktivnostima od 15. svibnja 2018. u 13 tema i ukupno je dodijeljeno 322 značaka. 

U virtualnu učionicu Škola za život – za voditelje županijskih stručnih vijeća i više savjetnike tehničke kulture TK-ORŠzŽ uključilo se 26 voditelja ŽSV-a učitelja Tehničke kulture i viših savjetnika tehničke kulture. Sudjelovali su u aktivnostima od 20. studenoga 2018. do 18. prosinca 2018. i ukupno je dodijeljena 21 značka. 

U virtualnu učionicu tehničke kulture za edukaciju učitelja tehničke kulture za frontalnu provedbu uključilo se 562 učitelja. Sudjelovali su u aktivnostima od 15. prosinca 2018. do 12. srpnja 2019. u 6 tema i ukupno je dodijeljeno 1664 značaka. 

Tijekom lipnja i srpnja održano je 19 skupova uživo na kojima je bilo 455 sudionika.

 

Izvjesce virtualne ucionice tk za voditelje zsv i vise savjetnike from Skolazazivot

 

Izvjesce virtualne ucionice tk (frontalna teh kul) from Skolazazivot

 

Izvjesce virtualne ucionice tk (exp sz z tk) from Skolazazivot

 

Tehnička kultura virtualne učionice
Podijelite članak:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin