Virtualne učionice

Tjelesna i zdravstvena kultura – virtualne učionice 2018./19.

Tjelesna i zdravstvena kultura – virtualne učionice 2018./19.

Objavljeno: 22. srpnja 2019.

Edukacija učitelja tjelesne i zdravstvene kulture za eksperimentalnu i frontalnu primjenu kurikuluma tjelesne i zdravstvene  kulture za 5. razred OŠ i 1. razred SŠ provedena  je u sustavu Loomen u četiri virtualne učionice. 

Virtualna učionicŠzŽ-TZK, Škola za život-Tjelesna i zdravstvena kultura započela je radom 15. svibnja 2018. U 12  tema I. i II. dijela edukacije bilo je uključeno 110 učitelja TZK iz eksperimentalnih škola. Ukupno je  dodijeljeno 516 značaka. 

U virtualnu učionicu Škola za život – za voditelje županijskih stručnih vijeća i više savjetnike tjelesne i zdravstvene kulture TZK-OR ŠzŽ uključilo se 27 voditelja ŽSV TZK i viših savjetnika TZK. Sudjelovali su u aktivnostima od 20. studenoga 2018. do 18. prosinca 2018. i ukupno je dodijeljeno 27 značaka. 

Preostale dvije virtualne učionice tjelesne i zdravstvene kulture za edukaciju učitelja i nastavnika TZK –  i TZK- za frontalnu provedbu kurikuluma TZK uključilo se ukupno 1148 učitelja i nastavnika tjelesne i zdravstvene kulture. Sudjelovali su u aktivnostima od 15. prosinca 2018. do 12. srpnja 2019. u šest tema i ukupno je dodijeljeno 2840 znački. 

Tijekom lipnja i srpnja održano je 21 skupova uživo na kojima je bilo 803 sudionika.

 

Izvjesce vu tzk ss from Skolazazivot

Izvjesce tzk vu os from Skolazazivot

Izvjesce tzk vu szz exp from Skolazazivot

Izvjesce tzk vu zsv from Skolazazivot
Tjelesna i zdravstvena kultura virtualne učionice
Podijelite članak:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin