Naslovnica

Upute HZJZ za provedbu državne mature i organizaciju rada u srednjim školama

Upute HZJZ za provedbu državne mature i organizaciju rada u srednjim školama

Objavljeno: 27. svibnja 2020.

Hrvatski zavod za javno zdravstvo objavio je 27. 5. 2020. Upute za provedbu državne mature tijekom epidemije koronavirusa (COVID-19) ljetni rok – lipanj 2020. godine. Upute su izrađene u suradnji s Nacionalnim centrom za vanjsko vrednovanje obrazovanja i Ministarstvom znanosti i obrazovanja.


Hrvatski zavod za javno zdravstvo objavio je 26. 5. 2020. Upute za provedbu praktičnih vježbi, dopunske nastave, popravnih i razlikovnih ispita u srednjim školama te obrana završnog rada u srednjim strukovnim školama svibanj/lipanj 2020. – Izmjene.


Podijelite članak:Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin